Evidence

Evidence zakázek a poptávek

Jednoduchý a rychlý program na evidenci (nejenom) zakázek a poptávek.

Výhody programu:
– jednoduché prostředí a ovládání
– možnost vložit k libovolnému záznamu neomezené množství dokumentů
– automaticky ukládaná historie změn
– podrobné nastavení uživatelských oprávnění, např.: založení, editace a změna záznamu, tisky, exporty apod. (síťová verze)
– práce více uživatelů najednou (síťová verze)
– ukládání informací o záznamu (přihlášený uživatel, název počítače, uživatelský účet apod.)
– jednoduché přizpůsobení na konkrétní požadavky (Změna a přidání sloupců, tabulek apod.)

Program je k dispozici ve třech variantách: Lite, Pro a Ultimate
Lite = verze zdarma
Pro = verze pro jeden počítač
Ultimate = síťová verze pro více uživatelů, plovoucí počet licencí

Omezení Lite verze:
Licence pro nekomerční použití, nelze tisknout a exportovat

Stažení programu

Stáhnout verzi 3.7.1

Podporované OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 (vše 32 i 64 bit)
Vyžaduje .NET Framework 4.0

Instalátor je stejný jak pro novou instalaci tak aktualizaci (upgrade).

Video-ukázky

Základní představení Základní představení Šablony Šablony Novinky verze 3 Novinky verze 3

7 Comments

 1. Program Evidence zakázek je super. Vyzkoušela jsem a pak i zakoupila. S doladěním podle mých představ mi autor programu ochotně pomohl. Komunikace s ním je bezva a úpravy byly téměř okamžité. Tento program mi usnadnil mou práci a hlavně ušetřil spoustu času. Všem bych ho chtěla doporučit. Panu Jurečkovi moc děkuji za jeho ochotu a trpělivost.

 2. Program Evidence 2 jsem zakoupil ve verzi Ultimate. Autor programu nám tento program doladil na naší potřebu. Po 14 denním používání jsem autora požádal o drobnější úpravy a za 5 minut bylo hotovo. Do doby než jsme zakoupily Evidenci 2 jsme používali na přehled poptávek ( nabídek) a zakázek Excel. Tento program nám zjednodušil práci nejen v přehledech, ale i ve vyhledávání potřebných dokumentů, které jsou nezbytné ( nabídky od dodavatelů na konkrétní zakázku ….). Pan Jureček je velmi ochotný a vždy pomůže. Tento program mohu jenom doporučit. Jsme firma, která se zabývá stavební činností ( okna, dveře, vrata, lodžie, stínící technika….) tudíž pro zákazníka naceňujeme spoustu nabídek a tento program tomu dal doopravdy řád a přehled.

 3. Dobrý den, Testuji lite verzi programu, vše je jednoduché, přehledné a opravdu intuitivní, což je skvělé, akorát jako překladatelka bych potřebovala, aby ve sloupci s kusy zboží šlo vložit i číslo s desetinnou čárkou. Umožňujete to v verzi lite, příp. v plných placených verzích? Předem děkuji za odpověď a zdravím. JS

  • Dobrý den,
   není to problém, sloupce lze v placené verzi programu upravit a přizpůsobit (názvy, datové typy, počet apod.)
   Radek Jureček

 4. Dobrý den,

  chci se podělit o zkušenosti s programem Evidence a především s přístupem pana Jurečka. Evidenci jsme zakoupili před cca 2 roky a jsme velmi spokojení, program funguje bez problémů. I méně zkušený uživatel si poradí. Co bych ale chtěl zejména ocenit je skvělý servis pana Jurečka. Potřebovali jsme v Evidenci udělat nějaké úpravy, vše bylo vyřízené velmi rychle a profesionálně.

  Z jednání s panem Jurečkou má člověk skoro až radost, vše co se domluví funguje, na e-maily odpovídá rychle, program upravil také velmi rychle a přesně dle požadavků. V průběhu používání jsme potřebovali ještě udělat nějaké další drobné změny a vyřízení panem Jurečkou bylo bleskové – příznám se, že takovou rychlost jsem ani nečekal a prodlevy pak byly spíše na naší straně.

  Mohu jen doporučit.

  Tomáš Veselík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *